Zakończył się turniej o puchar Prezydenta Miasta Będzina. W klasyfikacji juniorów zwyciężył nasz reprezentant - Bartek Karcz.

 

Wyniki na stronie: http://www.chessarbiter.to.pl/turnieje/t_786/

M-ceNrTyt.Nazwisko ImięEloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1
1
II
KARCZ, Bartłomiej
1799
1799
KSz HetMaN Szopienice Katowice
7.0
23.00
32.00
7
28.0
2
4
II
KOZIOŁ, Kamil
0
1800
MKSz Rybnik
5.5
20.50
30.00
5
22.5
3
2
II
KARPACZ, Piotr
1640
1640
UKS Pałac Młodzieży Katowice
5.0
23.00
30.00
5
24.0
4
10
IV
NIEMIEC, Daniel
0
1400
UKS Pałac Młodzieży Katowice
5.0
21.00
31.00
5
21.0
5
3
II
PRZYBYŁA, Andrzej
0
1800
UKS Pałac Młodzieży Katowice
5.0
20.00
29.00
5
20.0
6
15
IV
WADOWSKI, Tomasz
0
1400
JKSz MCKiS Jaworzno
4.5
21.50
31.50
4
21.5
7
20
IV
BALEC, Karolina
0
1250
Olkusz
4.5
18.00
25.00
4
16.5
8
5
III
BINKOWSKA, Agata
0
1400
SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
4.0
22.00
30.00
4
18.0
9
12
IV
BINKOWSKI, Tomasz
0
1400
SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
4.0
20.00
28.00
4
18.0
10
11
IV
GUZIK, Tomasz
0
1400
JKSz MCKiS Jaworzno
4.0
19.50
27.00
3
17.0
11
7
IV
BALEC, Marek
0
1400
Olkusz
4.0
17.50
25.50
4
17.0
12
14
IV
KOMANDERA, Paweł
0
1400
MKSz Diagonalia Imielin
4.0
16.50
23.00
4
15.0
13
21
IV
KOWACZ, Agnieszka
0
1250
JKSz MCKiS Jaworzno
4.0
16.00
22.00
4
14.0
14
16
IV
KOBIELA, Michał
0
1400
UKS AKME Sosnowiec
3.5
19.00
29.00
3
12.5
15
23
V
WADOWSKI, Przemysław
0
1200
JKSz MCKiS Jaworzno
3.5
19.00
25.50
3
14.5
16
9
IV
KATOLIK, Kamil
0
1400
KS Unia Bieruń Stary
3.5
18.50
27.00
2
15.0
17
8
IV
KRAWCZYK, Mateusz
0
1400
UKS AKME Sosnowiec
3.5
18.50
23.00
2
14.0
18
13
IV
PRĘTNICKI, Kacper
0
1400
UKS AKME Sosnowiec
3.0
18.00
25.50
3
16.0
19
6
IV
SIEDLACZEK, Michał
0
1400
UKS Pałac Młodzieży Katowice
3.0
18.00
25.00
3
14.0
20
25

STASIURA, Przemysław
0
1000
Będzin
3.0
17.00
24.00
3
10.0
21
27

FLISIKOWSKI, Tymoteusz
0
1000
Dąbrowa Górnicza
3.0
15.00
19.00
3
9.0
22
30

MARZEC, Marta
0
1000
UKS AKME Sosnowiec
3.0
14.50
20.50
3
9.0
23
29

CYANKIEWICZ, Gustaw
0
1000
KS Unia Bieruń Stary
3.0
12.00
16.00
3
9.0
24
22
V
MIKOŁAJCZYK, Michał
0
1200
UKS AKME Sosnowiec
2.5
17.50
23.50
2
10.5
25
19
IV
GREFKOWICZ, Julianna
0
1250
KSz HetMaN Szopienice Katowice
2.5
14.50
21.50
2
9.5
26
18
IV
KOMANDERA, Marta
0
1250
MKSz Diagonalia Imielin
2.0
15.00
22.00
2
7.0
27
26

URBAŃCZYK, Adam
0
1000
UKS AKME Sosnowiec
2.0
13.50
17.50
2
7.0
28
28

PYPŁACZ, Jan
0
1000
Olimpijczyk Mysłowice
2.0
12.00
15.00
2
5.0
29
24

KOMANDERA, Kamil
0
1000
MKSz Diagonalia Imielin
1.5
13.50
17.00
1
5.5
30
17
IV
JANKOWSKI, Mateusz
0
1400
Kuźnia Rybnik
0.0
13.50
20.00
0
0.0
© 2017 Klub Szachowy "HETMAN" w Katowicach
Design by schefa.com